Tuesday, September 29, 2015

Eğer kireçlenme veya yaşlılık gibi problemlerden ötürü sıkıntılarınız bulunuyorsa kompetan bir masaj terapistinden masaj terapisi edinebilirsiniz

Sıhhat gayeli spalara kayıtsız kuralsız teslim olmayın! Rastgele bir medikal rahatsızlığı veya maluliyetleri belirtmeniz çok önemlidir . Bu hem spaları masaj uygulamanızdan sonra yaşanabilecek sıkıntılardan kurtarır hem de güvenliğiniz ve sıhhatiniz için masajın hangi şekilde yapılması gerektiği konusunda terapistlerinizin daha doğru bir hüküm vermelerini gerçekleştirir.

Egzersiz müddetince maksimum yarar elde etmek için vücudunuza spor öncesinde evvelinde ve sonrasında terapi sunabilirsiniz. Egzersizlerden hemen önce vücuda yapılacak bir masaj , kas dokunuzda kan akışını hızlandıracaktır . Yumruk şekline getirdiğiniz ellerinizi kollarınızda ve bacaklarınızda bastırma işlemi yolu ile terapi uygulamak gayesinde kullanın. Egzersizden sonra yapılacak olan terapiler da kas dokusunun daha çabuk iyileşmesini sağlamakla beraber, toksinlerin bu dokudan daha basit bir şekilde uzaklaşmasına yardımcı olur . Bu işlemi elleriniz ya da yumruklarınız yoluyla kas dokusu süresince kalp yönüne doğru yaparak elde edebilirsiniz.

No comments:

Post a Comment